«Jastrzębskie Latо Muzyczne» (Польща, 10.07.2016)

"...Гостями цьогорічного  «Jastrzębskiego Lata Muzycznego» стали молоді зірки вокалу з України Іванна Комаревич (сопрано) і Олексій Кувітанов (баритон).  Концерт  українських митців спричинив  справжній фурор на головній сцені JastrzębskiegoZdroju, що  до цього часу зберегла свою  історичну назву -  сцена «Bad Königsdorff». 
Атракційна,  яскраво інтерпретована,  у неповторному виконанні програма Іванни Комаревич - від арій Дж.Пуччіні до світових  перлин Дж.Гершвіна, Л.Ардіті, В. ді К’яра справила неповторне враження на публіку.  Дуети у виконанні  Іванни та Олексія  звучали в обертонах оплесків, що не вщухали. Публіка проводжала артистів зі сцени вигуками:  «Kochamy was!».
     «Що може бути кращою оцінкою майстерності митця аніж ці слова, що йдуть від щирого серця?!»..." 

 

http://jerzy-fomenko.livejournal.com/7649.html

 • XXV-й сезон «Koncertów Letnich» в Sale Lustrzanej в Тарнові (Польща) 28.07.2015

  "...Іванні Комаревич – золотому голосу України випала честь завершувати XXV-й сезон «Koncertów Letnich» в Sale Lustrzanej в Тарнові, у котрій в свій час грав Святослав Ріхтер, співала Ґаліна Вішнєвская, а цього року демонстрували своє виконавське мистецтво відомі музиканти нової ґенерації з Італії, Данії, Греції, Польщі та України. Молоду зірку вокалу з України очікував аншлаг. Про її приїзд до Тарнова заздалегідь повідомили ЗМІ та телебачення Польщі. Перед виступом Іванну Комаревич благословив Ян Балларін – відомий польський співак, професор вокалу та декан Шльонської музичної академії в Катовіце. Концерт був знаменитий! Блискучим виконанням цікавої, атракційної програми, що складалася з творів Дж.Верді, Дж.Пуччіні, Ф. Чілеа,Л.Ардіті, А.Дворжака, Л.Деліба, С.Гулака-Артемовського перейнялися всі поціновувачі високого мистецтва присутні в залі. Зал здригався від овацій, слухачі стоячи виказували свій захват. Jerzy Fomenko, котрий towarzyszył na fortepianie, у притаманній йому манері насолоджувався променями слави Іванни Комаревич..."

  http://jerzy-fomenko.livejournal.com/6806.html

 • VIII фестиваль давньої музики ”Музичний Львів і спадщина Габсбургів” м.Львів (Україна.1-12 жовтня 2008)

  "...Несколько дней назад закончился Фестиваль давньої музики, и на предпоследнем концерте выступала прекраснейшая сопранистка, солистка "Трембиты" Иванна Комаревич. На данный момент я считаю ее одним из лучших голосов страны - четкость, легкость, техника, тембр - ее исполнение порождает ощущение высшей гармонии. Пойдите и послушайте.."

  http://gioconda.livejournal.com/
  449827.html?thread=4124707

 • Прем'єра опери С. Людкевича "Довбуш"

  "..Окремо слід відзначити блискуче виконання
  партії Ксені; студентка V курсу Львівської музичної
  академії Іванна Комаревич з честю витримала ви-
  пробування і навіть зуміла створити переконливий
  драматичний образ пристрасної й підступної гуцулки..."


  http://old.kultart.lnu.edu.ua/Proscaenium/2009_23-24/Kyaynovska-Melnyk.pdf